صفحه اصلی / ماشین ظرفشویی / آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی

آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی

آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی

همراه شما هستیم با آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی . برای استفاده از نمک ماشین ظرفشویی ابتدا تحقیق کنید و بهترین محصول نمک ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید .

بعد از خرید نمک ماشین ظرفشویی ، درب ماشین ظرفشویی را باز کنید و سبد را جدا کنید .  در داخل ماشین ظرفشویی دریچه ای وجود دارد که یک درب مانند درب پیت روی آن نصب شده که آن را باز کنید.

آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی

نمک در پروسه سختی گیری نقش بسزایی دارد. این نمک باعث میشود تا رزین ( که با املاح آب ) پرشده ترکیب شده وآن را احیاء میکند.

مقدار حجم نمک لازم جهت ریختن در محفظه مخصوص 1000 گرم می باشد.

لازم است تا درب مخصوص محفظه نمک به صورت کامل بسته شود، در غیر اینصورت نمک موجود در آن به خارج نشت کرده وباعث سوراخ شدگی دیگ و یا زنگ زدگی کابین استیل و همچنین فیلترهای ۳ گانه میشود.

آموزش کار با ماشین ظرفشویی

برای شروع به کار با ماشین ظرفشویی باید ۲ لیوان از نمک مخصوص ماشین ظرفشویی با یک لیتر آب حل کرده وداخل محفظه نمک بریزید دفعه های بعد میتوانید نمک را بدون آب داخل محفظه بریزید

هر وقت نمک ماشین ظرفشویی تمام شود علامت نشانگر نمک روشن می شود و شما باید نمک مخصوص به مخزن اضافه کنید

نشانگر نمک به شکل ۲ فلش رفت برگشت و یا salt روی نمایشگر ماشین ظرفشویی می باشد.

نکته :

از ریختن پودرهای شوینده همچنین نمک طعام و سنگ نمک های محلی در محفظه مخصوص جدا باید پرهیز کرد.

درباره نویسنده :

6 دیدگاه برای آموزش استفاده از نمک ماشین ظرفشویی ثبت شده است

  1. من یه سؤال داشتم.

    ماشین ظرفشویی من سینجره که تولید سال 95 هست دلی تازه نصب و راه اندازی کردیم. دفترچه‌ش نبود. بار اول با آب خالی و بدون ظرف تستش کردیم. بعدش هم یک کیلو نمک ریختیم توش(بدون اینکه قبلش یه مقدار رو در آب حل کنیم) و جلادهنده و … اما چراغ جلادهنده و نمکش هنوز روشنه. بنظرتون مشکلی داره؟ البته شستشوی عالی بی‌نقصی ارائه داد.

    1. باسلام . احتمال این هست که سنسور ماشین ظرفشویی به خوبی عمل نکرده است . شما باید با یک وسیله ای مانند قاشق ، نمک داخل مخزن را بهم بزنید تا سنسور ماشین ظرفشویی شما عمل کند و چراغ نمک خاموش بشود . فراموش نکنید که همیشه از نمک های با کیفیت بالا و اورجینال استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *